Czy zbliża się wybór ludzi?

Czy zbliża się wybór ludzi, który zadecyduje o pokoju na świecie?

Fragment tekstu źródłowego - kliknij w tytuł lub źródło (pod tekstem) by przeczytać całość

 

wybór ludzi photoCzas zmian na świecie powoduje, że ludzie gubią się w natłoku informacji, natłoku straszenia się wzajemnego dwóch mocarstw. Wielu szuka odpowiedzi co będzie i jak się do tego przygotować, wielu ignoruje i wyśmiewa wszystko uważając, że ktoś ich straszy. Tylko jak można straszyć zamachami, zmianą klimatu, groźbami, epidemiami, kataklizmami, słabą kondycją banków,  ekonomii, rozpadem Unii, uchodźcami, skoro to wszystko się już wydarzyło i ciągle trwa?
Większość ludzi ignoruje te wydarzenia bo nie chce dokładać sobie jeszcze problemów, wynikających z myślenia o tych faktach, mają system na głowie który powoduje, że ciągle biegają od pierwszego do pierwszego, między pracą a domem, kredytem a rodziną i wierzą mocno, że to się kiedyś skończy. Pytanie jak i kto to zakończy?
Nasze pragnienia, myśli tworzą ten świat, ale aby wszystko to co tak nas przygniata upadło i się skończyło, musi się wydarzyć wstrząs który spowoduje, że ludzie zrozumieją współodpowiedzialność, zobaczą prawdę o systemie, polityce, ekonomii i egoistycznym świecie który ich otacza.
Dlatego, kiedy rozpoczął się okres zmian po 2012 roku, wydarzenia na świecie zmierzają właśnie w jednym celu – aby obudzić ludzkość tkwiącą w iluzji szczęśliwego systemu i wyzwolić z kłamstwa i oszustwa, jakim jest codziennie otaczana. Wydarzenia na świecie mają dokładnie zakończyć ignorancje, wypieranie, lenistwo miliardów ludzi w stosunku do tego co się dzieje na tej planecie oraz to co teraz widzimy w polityce i ekonomii.
To kolejny etap w rozwoju naszej cywilizacji, który odsunie kurtynę kłamstwa a pokaże prawdę o nas samych i systemie w jakim żyjemy.

Aby wszyscy zrozumieli jak dali się oszukać, widzimy działania dwóch mocarstw, które powstały kosztem innych państw, lenistwa ich obywateli, którzy dali sobie zabrać cały majątek narodowy włącznie ze sobą. Teraz, kiedy te dwa państwa, a raczej obozy państw, bo przy każdym stoją ci którzy do nich dołączyli lub zostali zmuszeni aby dołączyć; biorą udział w ostatecznej rozgrywce,  prowadzącej do uwolnienia nas z dyktatury i tego systemu.
Ludzie obserwują walkę dwóch obozów i uważają, że będzie starcie tych obozów, ale przecież te obozy to obywatele tych państw a nie ich politycy, którzy dla władzy absolutnej zrobią wszystko. To od obywateli zależy czy w

… czytaj całość tutaj: Zmiany na Ziemi

0 0 votes
Article Rating

Permalink do tego artykułu: https://wojna.info/czy-zbliza-sie-wybor-ludzi/

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
%d bloggers like this: