Kto Ci zbuduje w Polsce schron?

Kto Ci zbuduje w Polsce schron?

 

[ Polsce schron ]

MichaelGaida / Pixabay

Gdy nie masz umiejętności albo chęci na samodzielną budowę #schronu, ale masz sporo pieniędzy, pozostaje Ci wyszukanie #firmy która zrobi to za ciebie.

W wyszukiwarce Google można znaleźć sporo zagranicznych firm które oczywiście ofertę i ceny mają dopasowane do możliwości zagranicznych klientów. Jednak gdy chcesz z jakiegoś powodu skorzystać z polskiej firmy to pozostaje ci tylko firma reklamująca się na stronie http://www.schronyprzydomowe.pl/.

Na dzisiaj firma jest dosłownie bezkonkurencyjna (innej nie znalazłem) więc poniżej przedstawię ofertę skopiowaną z ich strony.

” Nasza firma specjalizuje się w budowie schronów przydomowych, bunkrów podziemnych, luksusowych schronów podziemnych.”

” Budujemy pod klucz!

Nasza firma specjalizuje się w projektowaniu, budowie schronów przydomowych, bunkrów podziemnych, luksusowych schronów podziemnych z pełnym wykończeniem.”

” Wyposażenie #schronu

Nasze schrony posiadają:
– wentylację z odzyskiem ciepła
– instalację wodną
– instalację kanalizacyjną
– instalację elektryczną
– instalację grzewczą „

 

Opis jest bardzo oszczędny co w normalnych warunkach budzi niepokój, jak już jednak wspomniałem firma nie ma konkurencji. Atutem może być to że z racji tego że firma buduje także przydomowe oczyszczalnie ścieków powinno się udać wybudować schron bez wiedzy sąsiadów. Ma to krytyczne znaczenie w sytuacji zagrożenia!

Jeśli ktoś zna inne polskie firmy budujące schrony przydomowe, albo miał do czynienia z prezentowaną firmą proszę o zostawienie komentarza, a jeszcze lepiej o kontakt za pomocą formularza https://www.wojna.info/kontakt/

Witryna firmy: http://www.schronyprzydomowe.pl/

0 0 vote
Article Rating

Permalink do tego artykułu: https://wojna.info/zbuduje-w-polsce-schron/

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

6 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Jacek

Dobry schron to szansa przeżycia bez względu na rodzaj zagrożenia z zewnątrz, a przeżycie nie oznacza ogrzewania, klimy i 3 ciepłych posiłków dziennie. 99% ofert to tzw. „schrony pogodowe” – są super (prąd, powietrze i woda nigdy się nie kończą), ale gdy w zagrożeniu pojawia się czynnik ludzki, to niestety są one niewiele warte.

Jacek

W naprawdę ekstremalnej sytuacji należy się spodziewać, że osoby pozostałe na zewnątrz będą usiłowały przejąć twój schron i twoje zapasy. Odetną dostęp powietrza, wody, zniszczą lub uszkodzą źródło prądu – jeżeli nie będziesz odpowiednio zabezpieczony to będziesz musiał się poddać lub po prostu zginiesz w schronie.

Jacek

„Luksusy” oczywiście nie zaszkodzą, ale są bardzo energochłonne, a nigdy nie wiadomo, czy 2 tygodnie nie zamienią się w miesiąc, dwa lub trzy. W momencie zagrożenia należy przejść w tryb „bojowy” i bez względu na ilość zapasów, zacząć nimi racjonalnie dysponować. Schron np. dla 6 osób – przy klimie/ogrzewaniu + wentylacja + ciepłe posiłki + używanie elektroniki bez większych ograniczeń – to ok.12 l paliwa/dobę; 14 dni – 168 l; 30 dni – 360 l; 90 dni – 1080 l. Już przy opcji „14 dni” i włączonych „luksusach” agregat będzie potrzebował 3 wymian oleju i co najmniej jednego dokładnego przeglądu… Czytaj więcej »

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
%d bloggers like this: